неділя, 4 лютого 2018 р.

Щоденник творчих зустрічей

                      

                        ЩОДЕННИК ТВОРЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ

   Розклад роботи


Понеділок 29 січня

      Надзвичайно насисений яскравими подіями та цікавими людьми відбулося знайомство.Зареєструвалися в групу на сайті реєстрації. Працювали в спільних документах Google . Відкриди доступ до -ресурсів курсу. . web-ресурсів курсу. Створили блоги курсантів"Медіадидактика".


Вівторок 30 січня

Цікавим та корисним був другий день. Дізналися про медіа: жанри та їх клавифікацію і функції.
Створювали ментальні карти "Медіа в моєму освітньому середовищі" за допомогою програми
"XMind" та онлайн-сервісу coggle.it.

Середа 31 січня


      Подорожували "Пакром медіаатракціонів"Ця інформація наголошувала на безпеку надійностінаших паролів, різними маніпуляціями в новинах. авторитетними людьми. "маркерів".потрібною інформацією були посилання , онлайн-інструменти перевірки інфолрмації:
фото (),
плагіат робіт ()
Працювали над практичною роботою "Критичне сприйняття медіа"
Переглянули і проаналізували фільм "Цирк бабочек"



     Висновок, який я зробила, вивчивши деякі матетіали в інтернеті, що стосується  статті про вирощування ананасів на Україні : ця новина є фейком.


Підтвердженням є інтернет-джерело посилання https://focus.ua/society/351700/


Четвер 1 лютого

     Не менш цікавим та корисними виявилися практичні роботи"Створення позитивного іміджу вчителя та закладу у сучасних медіа". Наша творча група створила бачення на наш сайт "Нова школа радості".



Опрацювали  "Санітарно-гігієнічні норми, системотехнічні вимоги до обладнання кабінету".


П'ятниця 2 лютого

ПР. "Медіатексти для експертизи рівня навчальних досягнень. Тести".
ПР "Кінона уроці. Навчальння та виховання через фільм."

Д/З: Створення топ-10 кращих фільміі". Фотографія як


Понеділок 5 лютого

       Цікавою та творчою була лекція про педагогічну майстерність. Ознайомилися з видами електронних презентацій по способу представлення інформації. Переглянули ролики презентацій шкіл і зробили аналіз наповнюваності.
       Тетяна Володимирівна наголосила про те чого варто уникати при написанні наукових робіт, як робити анотацію, рецензію медіа робіт. Прорецензували фільм "Ділема"



Вівторок 6 лютого

Вели співбесіду і кінодослідження медіаробіт дітей тобто дитячій медіатворчості (мезика, фото, ком'ютерна графіка. аматорське кіно та інше).
     Виконали практичну творчу роботу з написання плану за заданими ключовими словами (музика, літня школа, духовне виховання). Наша творча група склала план до світа «Щаслива родина – щаслива дитина»
     Провели співбесіду «Голос дітей в сучасному медіапросторі». Переглянули і проаналізували ролики дітей «Школа майбутнього» , «Зупинись», «Голуба пірамідка», «Жив був я». Кожна група створила свій медіа продукт.
     Обговорили ще один медіажанр - анімація. Познайомилися з основними елементами підготовки до створення мультфільму. 

Середа 7 лютого

     Дуже цікавий і творчозачаровуючий день, який приніс масу задоволення, вражень та емоцій над створенням власноручного мультфільму "Кіт - хвалько". 6 годин поспіль проходив процес створення короткометражного відеоролика-мультфільму. В ході роботи дізналися, як вести підготовку до зйомок, як вести сам проц


Не менш цікавою та творчо насиченою була лекція та водночас практичне заняття на тему "Анімація. Підготовка до створення мультфільму"










Немає коментарів:

Дописати коментар